Hakkari Şehitlerimiz

BU
VATANI
BÖLEMEYECEKSİNİZ!

BU
MİLLETİ
AYRIŞTIRAMAYACAKSINIZ!

Bugün, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde, yoğun sisten yaralanarak sınırdan sızmaya çalışan teröristler ile çıkan çatışmada, 6 asker ve 2 güvenlik korucumuz şehit olmuştur. Şehitlerimize Tanrıdan rahmet, terörle kararlılıkla mücadele eden Güvenlik Güçlerimize ve Türk Milletine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

 

 

 

Eskişehir şehit evladını uğurladı

İstanbul Beşiktaş'ta, dün gerçekleştirilen hain terör saldırısında yaşamını yitiren, 29 yaşındaki 3 aylık polis memuru Uğur ÜRKER son yolculuğuna uğurlandı. Eskişehir'in evladı olan şehit Uğur ÜRKER, kalabalık bir katılımın olduğu cenaze namazı sonrası Kanlıpınar Şehitliğine defnedildi. 

Şehidimize Tanrıdan rahmet, terörle kararlılıkla mücadele eden Polis Teşkilatımıza, Türk Milletine ve Eskişehir Halkına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Şehit Piyade Uzman Çavuş Murat ÖZER

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen 26 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Murat ÖZER, Eskişehir’de son yolculuğuna uğurlanıyor. 

Şehidimize Tanrıdan rahmet, terörle kararlılıkla mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetlerine, Türk Milletine ve Eskişehir Halkına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

 

ADD Küçük Kurultay Sonuç Bildirgesi

“PROF.DR. RENEN PEKÜNLÜ ARAMIZDA”
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ KÜÇÜK KURULTAY SONUÇ BİLDİRGESİ

Türkiye Cumhuriyeti, “yenidünya düzeni” adı altında 30 yıldır dünyayı şekillendirmeye çalışan emperyalizmin dayattığı politikalarla; Kuruluş ilkelerinden ve değerlerinden uzaklaştırılmış, serbest piyasa ekonomisinin neoliberal politikaları ile üretimden kopartılarak ekonomisi çökertilmiş, etnik bölücülük, dinsel hak ve özgürlükler söylemleri ile de bölünmenin eşiğine getirilmiştir.

Nerdeyiz?

İletişim

refresh

Aylık Bültenimize Sürdürümcü Ol

Sosyal Paylaşım Sayfalarımız